Sukienki

Sukienki – jak dopasować ją do swojego ciała?

Jeśli chodzi o wybór idealnej sukienki, wszyscy mamy swoje osobiste preferencje. Niektórzy z nas lubią nosić bardziej dopasowane sukienki, inni wolą sukienki luźne. Inni mogą czuć, że chcą, aby ich ręce i nogi były w ogóle wolne od ubrania. Ale co by było, gdybyś mogła znaleźć sukienkę, która pasowałaby do wszystkich Twoich potrzeb?

Określanie kształtu ciała i określanie tego, co najbardziej Ci odpowiada

Sukienki

Styl jest osobisty i istnieje wiele różnych sposobów ubierania się do sylwetki. Ale może być trudno określić, co najbardziej Ci odpowiada.

  • Klepsydra: Jeśli jesteś klepsydrą, masz krętą sylwetkę z małą talią i dużymi biodrami. Powinieneś nosić spódnice, które opadają tuż nad kolanem, aby pokazać swoje kształty, unikaj noszenia niczego zbyt ciasnego, ponieważ podkreśli to twoje biodra i uda. Powinnaś również nosić topy z dopasowanym paskiem, aby podkreślić talię.
  • Gruszka: Jeśli masz kształt gruszki, oznacza to, że masz szerokie ramiona, ale wąskie biodra, co utrudnia dopasowanie spódnicy wokół bioder bez rozdzierania z tyłu lub z przodu. Aby obejść ten problem, spróbuj nosić dopasowane spódnice z zakładką.

Wybór idealnej sukienki do stroju i okazji

Pierwszą rzeczą, o której należy pomyśleć przy wyborze sukienki, jest okazja. Na przykład nie założyłabyś sukienki koktajlowej na rozmowę o pracę. Ważne jest również, aby pomyśleć o swoim osobistym stylu i typie sylwetki. Jeśli na przykład jesteś wysoka i wysportowana, możesz chcieć unikać obcisłych sukienek, które podkreślają Twoje kształty.

Ile trzeba zapłacić za sukienkę?

Cena sukienki może się różnić w zależności od tego, skąd ją kupujesz, z jakiego materiału jest uszyta i jaki jest rodzaj sukienki. Na przykład designerska sukienka może być droższa niż tańsza wykonana przez mniej znaną markę.

Sukienki – podsumowanie

Noszenie świetnej sukienki to nie tylko wyraz naszego stylu, ale także sposób na zwrócenie na siebie uwagi. Może sprawić, że poczujemy się pewnie i wyjątkowo. Sukienka może być najlepszym sposobem na poprawę wyglądu, doda ci pewności siebie i sprawi, że poczujesz się jak księżniczka. Przy tak wielu zaletach noszenia wspaniałej sukienki, nadszedł czas, aby znaleźć swoją!